icon سیستم‌های مدیریت اطلاعات (Management Information System)

سیستم‌های مدیریت اطلاعات (Management Information System)

سازمان خود را مثل یک پیکره واحد تحت کنترل داشته باشید

icon تولید و سفارشی‌سازی سیستم‌های مدیریت اطلاعات

یک سیستم مدیریت اطلاعات، سیستم نرم‌افزاری/سخت‌افزاری مرتبط با کسب و کار یک سازمان است که مدیریت آن سازمان برای اداره‌ی بهتر و موثرتر کسب و کار خود به کار می‌بندد. این سیستم اطلاعات را از منابع مختلف سازمان جمع‌آوری کرده، پردازش نموده و خروجی‌های این پردازش را - به عنوان ابزاری تصمیم‌ساز - در اختیار سازمان قرار می‌دهد.

می‌توان چنین گفت سیستم مدیریت اطلاعات، سیستمی رایانه‌ای است برای:

 • ارتباط نرم‌افزارهای اطلاعاتی از طریق یک پایگاه اطلاعات
 • پردازش اطلاعات
 • سیستمی رایانه‌ای برای ارائه گزارش‌های مختلف در سطوح کارشناسی و مدیریتی
 • ارائه خدمت به تعداد زیادی کاربر
 • رابط کاربر- ماشین برای پاسخ‌گویی به جستجوهای آنی و موقتی

تیم متخصصان فاویرا به منظور تولید یک سیستم مدیریت اطلاعات، ابتدا نیازها، ساختار سازمانی، اهداف تجاری، روال‌های کاری و نحوه‌ی گردش اطلاعات درون سازمان را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و از این راه، به مشخصات سیستم مناسب برای سازمان مشتری دست می‌یابد.

 • slide
 • slide
 • slide

icon استقرار، آموزش و خدمات پشتیبانی سیستم‌های مدیریت اطلاعات

هدف اصلی ما در فاویرا استفاده‌ی بهینه‌ی مشتریان از محصولات این شرکت و به عبارت دیگر،کاربردی بودن این محصولات است. سعی ما بر این است تا مشتری در کوتاه‌ترین زمان و صرف کمترین هزینه، به بالاترین کیفیت بهره‌وری از محصولات دست یابد. خدمات استقرار BMS به شرح زیر و برای سایر محصولات، بسته به نوع محصول، می‌تواند متفاوت باشد.

کار خود را با ما حرفه ای شروع کنید

استقرار

ما در فاویرا می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتی که عرضه می‌کنیم به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو در چند سال اخیر تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم. فاویرا همواره مسیری را برای استقرار محصولات خود در سازمان شما انتخاب می‌کند که اهداف مورد نظرتان را در بازه‌ی زمانی تعیین شده در قرارداد عملی کند. ما به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه‌ی خود در استقرار سیستم‌‌ در سازمان‌های متعدد، از بروز مشکلات احتمالی در این مسیر پیشگیری می‌کنیم. کارشناسان آموزش‌دیده و ماهر تیم استقرار فاویرا، با توجه به معیارهای دقیق تعیین شده در متدولوژی استقرار، تلاش می‌کنند تا به عنوان مشاور امین شما با ایجاد تنظیم‌هایی در سیستم‌های اطلاعاتی و ارائه‌ی آموزش‌های لازم، رضایت کامل شما را از راهکار مورد استفاده‌تان جلب کنند.

آموزش

پیش‌نیاز مهم استقرار بهینه‌ی یک سیستم و استفاده‌ی موثر کاربران از آن، آموزش اصولی آن سیستم است.

ما متناسب با ماهیت و ابعاد سازمان شما، یک برنامه‌ی آموزشی کاربردی ارائه می‌کنیم. سپس مرحله‌ی آموزش با راهبری کارشناسان آموزش فاویرا، در محیطی پویا و به کمک مفیدترین ابزار آموزشی و با این استراتژی انجام می‌شود که کاربران پس از گذراندن آموزش، به بهترین شکل، آماده‌ی استفاده‌ی موثر از سیستم شده باشند.

پشتیبانی

در چرخه‌ی عمر محصولات ما، دوران پشتیبانی یکی از اصلی‌ترین مراحل و تضمین‌کننده‌ی اطمینان خاطر برای مشتریان است.

کارشناسان آموزش‌دیده‌ی پشتیبانی فاویرا در کوتاه‌ترین زمان، به پرسش‌های شما پاسخ می‌دهند و کمک می‌کنند تا مشکلات احتمالی شما به سرعت حل شوند. خدمات پشتیبانی فاویرا، به شرح زیر قابل ارائه خواهند بود که بر اساس نیاز مشتریان مختلف، در قرارداد پشتیبانی لحاظ می‌گردند:

 • پاسخ‌گویی به مشکلات و رفع ابهام کاربران سیستم‌ها
 • سفارشی‌سازی گزارش‌ها و یا تولید گزارش‌های تازه
 • خدمات مشاوره‌ای برای مراقبت از پایگاه داده‌
 • به روزرسانی نسخه‌ها

تنها یک قدم با در دست داشتن این قابلیت ها فاصله دارید...